دکتر سهیلا نانکلی / جراحی زیبایی واژن / بهترین جراح زیبایی زنان در کرمانشاه

بهترین جراح زیبایی زنان در کرمانشاه

مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

یکی از روش های پرطرفدار و تاثیرگذار در دستیابی به اندام دلخواه برای تمامی بانوان و با تاثیرات بلند مدت، بهره گیری از جراحی های زیبایی زنان می باشد. به کمک این جراحی ها می توان بخش های مختلفی از بدن را که به دلایل مختلف از فرم اصلی خود خارج شده و یا به طور طبیعی با اصول زیباشناختی فاصله دارد، اصلاح نموده و از این طریق به اندام دلخواه خود دست یافت. اما یکی از اصلی ترین مولفه ها در این خصوص، مراجعه به بهترین جراح زیبایی زنان است تا از این طریق بتوان کیفیت نتایج نهایی حاصله از این عمل های زیبایی را تضمین و در عین حال سلامتی فرد نیز حفظ گردد. همچنین به دلیل این که جراحی زیبایی زنان از اهمیت و حساسیت های ویژه ای برخوردار است اعتماد به هر جراحی امکانپذیر نیست. زنان آگاه این روز ها می دانند که باید این جراحی ها را به بهترین جراح زیبایی زنان بسپارند. خب مساله ای که در این بین مطرح می شود این است که بهترین جراح زیبایی زنان در کرمانشاه کیست؟ بهترین جراح زیبایی زنان در کرمانشاه چه ویژگی هایی دارد؟ در ادامه به بررسی ابعاد متفاوت این شیوه خواهیم پرداخت.

اگر شما هم جز کسانی هستید که به دنبال یافتن پاسخی برای این پرسش ها می باشید این مقاله را از دست ندهید.

بهترین دکتر برای جراحی زیبایی زنان کیست

بهترین جراح زیبایی زنان چه خدماتی ارائه می کند؟

همانظور که می دانید جراحی های زیبایی زنان انواع مختلف و متعددی دارد که هر کدام از آن ها بر بخشی از بدن و نیز به منظور حصول هدفی خاص انجام می شود. بهترین جراح زیبایی زنان در کرمانشاه تلاش می کند تمامی انواع جراحی های زیبایی زنان را انجام دهد تا طیف وسیعی از زنان بتوانند مشکلات خود را نزد وی حل و فصل کنند. مهم ترین این دسته از جراحی ها یعنی انواع جراحی های زیبای زنان موارد زیر هستند:

جوانسازی واژن با لیزر

جوانسازی واژن با لیزر یکی از روش های جوانسازی و زیباسازی ناحیه تناسلی می باشد. در این شیوه به کمک پرتو لیزر، بافت واژن سفت شده و کلاژن سازی افزایش می یابد. ازجمله مزایای این شیوه شامل موارد ذیل می

گردد:

بدون درد و خونریزی

بدون دوره نقاهت

بدون نیاز به مصرف داروهای خاص ازجمله آنتی بیوتیک پس از انجام عمل

مقرون به صرفه بودن هزینه در مقایسه با سایر روش ها

همچنین کاربردهای این شیوه شامل رفع گشادی واژن درمان آتروفی یا خشکی واژن، درمان بی اختیاری ادرار، درمان مقاربت دردناک، درمان انواع عفونت های ناحیه تناسلی و همچنین رفع تیرگی این اندام بدن می باشد.

جراحی لابیاپلاستی

این جراحی در ناحیه لابیا ها و با هدف کاهش سایز و بهبود فرم کلی لابیا ها انجام می گردد. لابیا ها به پره های گوشتی اطراف دهانه بیرون واژن گفته می شود. این پره ها در اثر عوامل مختلف می توانند دچار افتادگی و شل شدگی شوند. در نتیجه در طی این جراحی شکل کلی آن بهبود پیدا می کند.

دلایل متفاوتی برای انجام این جراحی می تواند وجود داشته باشد ازجمله:

کوچک کردن لابیاها

نیاز به تحریک پذیری بیشتر در ناحیه کلیتوریس

کاهش احساس درد در حین رابطه جنسی

و همچنین ایجاد تقارن میان لبه های بیرونی لابیاها

در این جراحی از تکنیک های متفاوتی استفاده می شود ازجمله: تکنیک Trim: در این شیوه برش های عمودی و کوچکی به کمک لیزر یا چاقو توسط پزشک متخصص در امتداد لابیاها ایجاد شده و پس از برداشتن بافت اضافی، این ناحیه بخیه زده میشود.

تکنیک Wedge: در این شیوه پوست اضافه اضافه لابیا ها برداشته شده و و عموما برای خانم های که دارای لابیاهای نامتقارن هستند، کاربرد دارد.

جراحی واژینوپلاستی

در طی جراحی واژینوپلاستی با استفاده از انواع نخ های بخیه استاندارد می توانند دیواره های داخلی دهانه واژن را به یکدیگر نزدیک کرده و ثابت نگه دارند تا حالت گشادی آن از بین برود. افرادی که درگیر عفونت های مکرر واژن، گشادی واژن و یا ناهنجاری در ناحیه تناسلی خود هستند، به عنوان اصلی ترین کاندیدای انجام این جراحی شناخته می گردند.

جراحی پرینورافی

جراحی پرینورافی بهترین گزینه و جراحی برای کسانی است که در ناحیه پرینه شان دچار پارگی شده اند. زنانی که زایمان انجام داده اند احتمال اینکه در جریان زایمان پرینه شان دچار پارگی شده باشد بسیار است. بنابراین در پرینورافی بخش های میان مقعد و دهانه واژن ( پرینه) را با استفاده از لیزر ها می توانند بهبود بخشند. برآمدگی ها و نیز پارگی های این ناحیه در روند پرینورافی ترمیم می شود.

ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان  

زنان ساکن کرمانشاه در هنگام انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان در کرمانشاه ضروری است که به ویژگی های زیر توجه کنند. این معیارها باعث می شود که آن ها در انتخاب شان اشتباه نکنند و روند جراحی به دست متبحر بهترین جراحان انجام شود.  

ویژگی های بهترین جراح زیبای زنان در کرمانشاه:

  • برخورداری از دانش آکادمیک و تخصصی در زمینه انواع جراحی های زیبایی زنان
  • برخورداری از مهارت و تجربه در زمینه انواع جراحی زیبایی زنان
  • مهارت در بکار گیری انواع تکنیک های جراحی در روند جراحی های زیبایی زنان
  • راهنمایی و مشاوره های متعهدانه به مراجعین به منظور اتخاذ بهترین تصمیم از سوی مراجعینی که با مشکلاتی مختلف روبرو هستند.
  • مسئولیت پذیری و تعهد کاری در قبال تمامی مشکلات احتمالی که بعد از جراحی زیبایی زنان ایجاد می شود.

هزینه جراحی زیبایی زنان

جراحی های زیبایی زنان مختلف و متنوع اند. در نتیجه هر کدام از آن ها هزینه های مخصوص به خود را دارند. علاوه بر نوع جراحی زیبایی زنان، میزان دانش و تجربه جراح زیبایی زنان نیز در تعیین هزینه های مربوط به جراحی دخیل هستند. به عنوان مثال هزینه جراحی لابیاپلاستی براساس نیاز فرد و همچنین سایر مولفه ها، متغیر می باشد.

بنابراین نمی توان هزینه های انواع جراحی زیبایی زنان را به طور ثابت اعلام کرد. زیرا که در افراد مختلف بسته به شرایطی که دارند متغیر است. در نتیجه توصیه می شود که با مراجعه به یک جراح زیبایی زنان خوب در کرمانشاه بعد از اینکه بررسی های نهایی در بخش های واژینال شما انجام شد از پزشک بخواهید که هزینه های نهایی را به طور حدودی برآورد کند.

خاتمه

در آخر این نکته را یادآور خواهیم شد که جراحی های زیبایی زنان در ناحیه واژن زنان انجام می شود و واژن به دلیل اهمیت حیاتی که در رابطه جنسی زنان و زندگی زناشویی زنان دارد باید روند جراحی در این بخش به دست بهترین جراحان و متخصصین امر سپرده شود. توصیه می کنیم که در هنگام انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان نهایت دقت را داشته باشید تا بدون نگرانی و استرس جراحی و دوره نقاهت بعد از آن سپری شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۴]
دکتر سهیلا نانکلی

دکتر سهیلا نانکلی

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی (جراح زیبایی زنان)

من؛ دکتر سهیلا نانکلی، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی در استان عزیز کرمانشاه هستم. این جانب، دوره های لیزر و RF زیبایی را در کشورهای مطرحی مانند: کره، ایتالیا و برخی مراکز معتبر در کشور آمریکا، گذرانده ام. رتبه چهلمین دوره برد تخصصی زنان و زایمان ایران، از دانشگاه شهید بهشتی، را کسب کرده ام. برای انجام هر اموری مربوط به طب زنان مانند: زایمان، زیبایی، نازایی، لیزرتراپی، جوانسازی ناحیه تناسلی، درمان خشکی واژن، بی اختیاری ادرار و… در خدمت شما عزیزان هستم.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
جوانسازی واژن با پی آر پی

جوانسازی واژن با پی آر پی

پی آر پی واژن (PRP) یکی از جدیدترین و بهترین روش های جوانسازی واژن در خانم ها به شمار می رود، که به داشتن اندامی زیبا تمایل دارند. در این روش فرد متقاضی می تواند با کمترین عوارضی، بهترین نتیجه را به...

هزینه لابیاپلاستی در کرمانشاه

هزینه لابیاپلاستی در کرمانشاه

توصیه ما به شما عزیزان این است که برای انجام هر کدام از جراحی های زیبایی زنان ابتدا در انتخاب پزشک دقت نمایید. در نظر گرفتن هزینه جراحی لازم است اما انتخاب پزشک تنها بر اساس کم بودن هزینه جراحی می تواند، سلامتی شما را به طور جدی تهدید کند.

هزینه جراحی واژن

هزینه جراحی واژن

با توجه به تنوع روش ها و ابزاری که روزانه در اختیار پزشک ها قرار می گیرد استفاده از روشی با کمترین عوارض احتمالی و بهبودی سریع از جمله معیار های مهم برای درمان و زیبایی است.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ Comments
Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *