دکتر سهیلا نانکلی / بیماری های زنان / سهل انگاری در انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان قاتل جانتان….

سهل انگاری در انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان قاتل جانتان….

مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

بهترین جراح زیبایی زنان

زمانی که بانوان پا به سن می گذارند بیش از پیش نگران زیبایی و جوانی اندام خود هستند. در این میان جوانی ناحیه تناسلی به نوبه خود یکی از مهمترین دغدغه های آن ها خواهد شد. این نکته نیز قابل توجه است که محبوبیت جراحی های زیبایی زنان موجب شده بانوانی با سن نه چندان بالا نیز خواستار این جراحی ها باشند.

اما مسئله مهم بعد احساس نیاز به جراحی های زیبایی زنان، انتخاب بهترین جراح است. از این رو بانوان با پیگیری های بی وقفه در پی بهترین جراح زیبایی زنان خواهند بود. آیا می دانید ویژگی های یک جراح زیبایی زنان چیست؟ آیا از عوارض مراجعه به جراحان بی تجربه آگاهی دارید؟

ما در این مقاله ضمن بررسی المان های یک جراح زیبایی زنان خوب به بررسی عوارض احتمالی از مراجعه به جراحان بی تجربه نیز خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید:

 

معرفی تعدادی از جراحی های زیبایی زنان

جراحی زیبایی واژن دیری نیست که پا به عرصه جراحی های زیبایی گذاشته است و از خوش اقبالی بسیار مورد توجه بانوان نیز قرار گجرفته است. بانوانی که به دلایلی نظیر افزایش سن، زایمان های طبیعی مکرر، روابط جنسی طولانی مدت و … با تغییر حالت واژن مواجه شده اند می توانند به راحتی جوانی ناحیه تناسلی خود را باز یابند.

امروزه جراحی های زیبایی متنوعی برای برطرف کردن نواقص و حتی بیماری هایی بانوان ابداع شده که توانسته بسیاری از دغدغه های بانوان را به مشکلاتی قابل حل تبدیل کند. از میان تنوع بالای جراحی های زیبایی واژن می توان موارد زیر را نام برد:

واژینوپلاستی

این جراحی به طور عمومی با هدف جوانسازی واژن و تنگ کردن واژن صورت می گیرد. واژن به لحاظ کاربردی که در اندام بانوان دارد، در طی گذر زمان با تغییرات عمده ای مواجه خواهد شد که راه رهایی از آن ها جراحی واژینوپلاستی است .

لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی به منظور متقارن و کوچک کردن لابیا ها صورت می گیرد. در این جراحی لابیاهایی که به دلایل مختلف نظیر علت مادرزادی و یا افزایش سن از حالت طبیعی خارج شده  باشند را می توان به وسیله جراحی لابیاپلاستی ترمیم کرد. بانوان می توانند با توجه به محل سکونت خود با تحقیق و یا سرچ عنوان جراحی مورد نیاز، بهترین پزشک در  آن زمینه را بیابند. برای مثال بانوانی که در شهر کرمانشاه سکونت دارند می توانند با سرچ نام بهترین دکتر لابیاپلاستی در کرمانشاه پزشک مورد نظر خود را پیدا کنند.

جراحی-لابیاپلاستی

جراحی-لابیاپلاستی

پرینورافی

پرینورافی نیز به عنوان جراحی تنگ کردن واژن شناخته می شود . بانوانی که به علت زایمان های مکرر دچار افتادگی و یا شل شدگی ناحیه تناسلی شده اند می توانند با انجام این جراحی از عوارض گشادی واژن جلوگیری کنند و همچنین مشکلات ارتباط جنسی ناشی از گشاد شدن واژن را نیز  برطرف سازند. این جراحی به  علت ظرافت و ریسک بالا در نتیجه دهی مطلوب می بایست به دست بهترین دکتر تنگ کردن واژن صورت گیرد.

سفید کردن واژن

اغلب مراجعین به مطب جراحان زیبای زنان را بانوانی تشکیل می دهند که با شکایت از تیره شدن پوست واژن به مطب متخصصین زنان مراجعه می کنند.

تزریقات به واژن

یکی از  ر اه هایی که می توان در ایجاد جوانسازی واژن از آن بهره مند شد، تزریق ژل و چربی به واژن است . این راه نیز می تواند نتیجه ایده آلی را در جهت جوانسازی واژن به ارمغان آورد.

استفاده از لیزر در جراحی زیبایی زنان

امروزه لیزر درمانی در اکثر جراحی ها مورد استفاده قرار می گیرد. در دنیای جراحی های زیبایی زنان نیز می توان از لیزر برای کاهش عوارض ناشی از جراحی های زیبایی مثل خونریزی و عفونت بهره برد. در حال حاضر برای برخی جراحی ها مثل لابیاپلاستی، لیزر واژینال و سفید کردن واژن می توان از تکنولوژی لیزر درمانی نیز استفاده کرد.

دکتر سهیلا نانکلی (متخصص زنان و زایمان در کرمانشاه)، با استفاده از نوین ترین تجهیزات روز دنیا به درمان بیماری های زنان می پردازد. ایشان با بهره گیری از دانش و مهارت بالا آماده ی ارائه خدمات درمانی و زیبایی به شما عزیزان می باشند.
برای برقراری ارتباط با ایشان از طریق زیر اقدام نمایید:
شماره تماس: ۰۹۹۰۲۲۶۱۶۰۵
صفحه اینستاگرام دکتر سهیلا نانکلی

 

ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان

پس از کسب آگاهی درباره جراحی هایی که توسط جراح زیبایی زنان صورت می گیرد به سراغ ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان خواهیم پرداخت:

تجربه جراح

از مهمترین المان هایی که برای بهترین شدن یک جراح زیبایی زنان لازم و ضروری است، میزان تجربه از انجام جراحی های زیبایی زنان خواهد بود. جراحانی که آمار بالایی در جراحی های زیبایی دارند به میزان قابل توجهی در انجام این دست از جراحی مهارت داشته و تجربیات زیادی را کسب کرده اند.

استفاده از تجهیزات روزآمد

جراحانی که پا به پای پیشرفت های علوم پزشکی خود را به روز نگه می دارند به طور قطع می توانند ضمن ارائه خدمات متنوع ، جراحی های زیبایی را با روش های نوین و به روز انجام دهند. همانطور که می دانید پیشرفت علوم پزشکی به منظور استفاده از روش هایی است که هم از نظر عوارض در رتبه حداقلی باشند و هم به لحاظ نتیجه دهی در رتبه بالا قرار گیرند. از این رو همراهی با پیشرفت های روز دنیا این امکان را به جراحان می دهد تا بتوانند جراحی هایی با عوارض کمتر و نتیجه دهی مطلوب را ارائه دهند.

تعهد جراح به نتیجه جراحی

بسیاری از بانوان پس از جراحی های زیبایی واژن از نتیجه جراحی رضایت نداشته و در پی جراحی های ترمیمی بر می آیند. از این رو وجود روحیه تعهد و مسئولیت پذیری جراح می تواند موجب اطمینان خاطر مراجعین از نتیجه جراحی شود. جراحان باید در صورت بروز هر گونه عوارض احتمالی بعد از جراحی و یا نتیجه دهی نامطلوب خود را پاسخگو به بیمار بدانند.

دکتر سهیلا نانکلی (جراح زیبایی زنان در کرمانشاه)

دکتر سهیلا نانکلی (جراح زیبایی زنان در کرمانشاه)

هزینه جراحی های زیبای

همانطور که متقاضیان این جراحی ها رو به افزایش است، نوسانات هزینه های آن نیز موجب صرف نظر بانوان از انجام آنها می شود. این جراحی ها به دلیل تنوع بالا و انجام آن توسط جراحان با تخصص های گوناگون دارای هزینه های متفاوتی خواهد بود. البته این نکته نیز قابل تامل است که هزینه جراحی های زیبایی در شهر های مختلف نیز می تواند دارای نوسانات زیادی باشد. برای مثال هزینه عمل زیبایی واژن در کرمانشاه با هزینه این جراحی در تهران متفاوت است.

نکته پایانی

مراجعان می توانند با در نظر گرفتن نوع جراحی و همچنین المان هایی که در بالا بیان شد بهترین جراح زیبایی واژن را انتخاب کرده و با مراجعه به او بار دیگر جوانی اندام خود را تجربه کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱۲ میانگین: ۳.۸]
دکتر سهیلا نانکلی

دکتر سهیلا نانکلی

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی (جراح زیبایی زنان)

من؛ دکتر سهیلا نانکلی، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی در استان عزیز کرمانشاه هستم. این جانب، دوره های لیزر و RF زیبایی را در کشورهای مطرحی مانند: کره، ایتالیا و برخی مراکز معتبر در کشور آمریکا، گذرانده ام. رتبه چهلمین دوره برد تخصصی زنان و زایمان ایران، از دانشگاه شهید بهشتی، را کسب کرده ام. برای انجام هر اموری مربوط به طب زنان مانند: زایمان، زیبایی، نازایی، لیزرتراپی، جوانسازی ناحیه تناسلی، درمان خشکی واژن، بی اختیاری ادرار و… در خدمت شما عزیزان هستم.

مقالات مرتبط
بهترین جراح زیبایی زنان در کرمانشاه

بهترین جراح زیبایی زنان در کرمانشاه

یکی از روش های پرطرفدار و تاثیرگذار در دستیابی به اندام دلخواه برای تمامی بانوان و با تاثیرات بلند مدت، بهره گیری از جراحی های زیبایی زنان می باشد. به کمک این جراحی ها می توان بخش های مختلفی از بدن...

انسداد لوله های رحمی و نازایی!

انسداد لوله های رحمی و نازایی!

تخمک هایی که بارور شده اند در لوله های رحمی قرار دارند و از طریق لوله های رحمی وارد رحم می شوند پس لوله های رحمی نقش بسیار مهمی درباروری دارند و هرگونه انسداد و آسیب به لوله های رحمی سبب می شود که...

عفونت لگن و التهاب آن چگونه درمان می شود؟

عفونت لگن و التهاب آن چگونه درمان می شود؟

یکی از انواع بیماری های زنانه بیماری التهاب لگن است. در این بیماری در اندام های داخلی تولید مثلی مثل رحم و لوله های رحمی و نیز لگن عفونت ایجاد می شود. در صورتی که این بیماری در مراحل اولیه تشخیص...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ Comments
Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *