دکتر سهیلا نانکلی / زایمان طبیعی / بهترین جراح لابیاپلاستی در کرمانشاه

بهترین جراح لابیاپلاستی در کرمانشاه

مدت زمان مطالعه ۱۰ دقیقه

به طور حتم خانم هایی که متقاضی انجام جراحی زیبایی لابیاستی هستند سوالاتی برایشان ایجاد خواهد شد از جمله این سوالات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهترین جراح لابیاپلاستی کیست؟ بهترین جراح لابیاپلاستی چه اقداماتی انجام خواهد داد؟ آیا لابیاپلاستی عوارض دارد؟

و سوالاتی از این قبیل که ما در این مقاله به همراه دکتر سهیلا نانکلی متخصص زنان و زایمان و زیبایی پاسخ عمده سوالات مراجعه کنندگان برای انجام روش زیبایی لابیاپلاستی را خواهیم داد. در این مقاله ما را همراهی کنید.

در درجه اول برای معرفی بهترین جراح لابیاپلاستی در کرمانشاه باید به طور مختصر و مفید در رابطه با جراحی لابیاپلاستی برای شما عزیزان اطلاعاتی را بیان کنیم. لابیاپلاستی یک نوع جراحی زیبایی واژن بوده که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

ازجمله فاکتور های زیبایی با اهمیت برای زنان، زیبایی اندام های جنسی آن ها می باشد و با پیشرفت علم و تکنولوژی این امر با بسیاری از روش ها تحقق یافته است و توانسته دغدغه بسیاری از زنان را برطرف نماید زیرا زیبایی اندام جنسی خانم ها از جمله فاکتور هایی است که باعث افزایش اعتماد به نفس در آن ها خواهد شد و همین مورد باعث رفع خیلی از مشکلات در روتین زندگی بانوان عزیز می شود.

اما باید این نکته بسیار مهم را بیان کنیم که لابیاپلاستی به دلیل اینکه در ناحیه جنسی خانم انجام می شود در نتیجه جراحی است که بسیار حائز اهمیت بوده و باید با دقت فراوان انجام شود به همین دلیل است که باید برای انجام این جراحی یک جراح و متخصص زنان و زیبایی مجرب و متبحر را انتخاب نمایید. در واقع انتخاب یک جراح مناسب و با تجربه با نمونه کارهای بالا و رضایت بیماران همچنین استفاده از دستگاه ها و تکنولوژی های جدید به طور حتم نتیجه مطلوبی را برای متقاضیان این عمل به همراه دارد.

 به دلیل اینکه امروزه شهر کرمانشاه در حال پیشرفت است و در زمینه برخورداری از دکتر های زنان و زایمان در حال افزایش است در نتیجه باید متقاضیان به این امر، دقت لازم را به عمل آورند که این جراحی فوق العاده حساس را نزد یک متخصص زیبایی با تجربه بالا انجام دهند تا عوارضی برای فرد نداشته باشد همچنین در زمینه های جنسی بعد از عمل مشکلی مشاهده نشود.

ما در  ادامه این مقاله در مورد صفر تا صد جراحی لابیاپلاستی و انتخاب بهترین روش آن اطلاعاتی مفیدی را برای شما همراهان عزیز بیان خواهیم کرد که در هنگام مراجعه به پزشک زنان دچار اشتباه و سردرگمی نشوید همراه ما باشید.

برای بیان اینکه لابیاپلاستی در کدام ناحیه از واژن خانم ها انجام می شود باید اول توضیحاتی را در رابطه با ناحیه لابیا واژن خانم ها ارائه دهیم.

لابیا در کجای واژن قراردارد؟

لابیا در واقع یک ناحیه در دستگاه تناسلی خانم ها است که در ابتدای دهانه واژن قابل مشاهده است در واقع دو نوع لابیا در خانم ها وجود دارد که شامل موارد زیر است:

۱: لابیا ماژور: لابیا ماژور یا لابیای بیرونی دو لایه پوستی است که از تپه ونوس روی استخوان شرمگاهی تا ناحیه پرینه ادامه دارد. که وظیفه پوشش دهی و محافظت از ساختارهای حساس و داخلی مانند دهانه واژن، لابیا مینورا و کلیتوریس را بر عهده دارد.

۲: لابیا مینور یا لابیا داخلی: دو لایه پوست در هر سمت دهانه واژن است که بین لابیا ماژور قرار دارد. لابیا مینور از نظر رنگ و اندازه در بین خانم ها متفاوت است. لابیا مینور از کلیتوریس به سمت پایین در هر دو طرف دهانه واژن کشیده شده است.

بهترین جراح لابیاپلاستی در کرمانشاه
بهترین جراح لابیاپلاستی در کرمانشاه

حال که اطلاعاتی در رابطه با لابیا بیان کردیم در رابطه با جراحی لابیاپلاستی توضیحاتی را ارائه خواهیم کرد

صفر تا صد لابیاپلاستی

لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی در واقع یک روش زیبایی و یک جراحی حساس به حساب خواهد آمد و همان طور که نامش بیانگر تمامی توضیحات است  جراحی زیبایی لابیاهای واژن است. لابیاپلاستی عمل جراحی برای کاهش اندازه لب مینور – فلپ پوست در دو طرف باز واژن است.

دکتر نانکلی به عنوان یک متخصص زیبایی این نکته را بیان خواهد کرد که این جراحی یعنی لابیاپلاستی نباید بر روی خانم های کمتر از ۱۸ سال انجام شود. حال دلیل انجام ندادن این عمل برای دخترانی که سن بلوغشان هنوز به اتمام نرسیده این است که لابیا پس از بلوغ و در اوایل دوره بزرگسالی نیز به رشد خود ادامه می دهد.

البته انجام ندادن این جراحی برای دختران زیر ۱۸ سال به معنی نیست که این جراحی برای دختران باکره انجام نمی شود بلکه بالعکس این جراحی برای دختران باکره بعد از ۱۸ سال انجام خواهد شد و هیچ ممنوعیت ندارد زیرا به پرده بکارت آن ها هیچگونه آسیبی وارد نخواهد شد.

خانم هایی که ازدواج کرده اند و یا سایر خانم هایی که  اندازه و شکل ظاهری لابیاهای خود را دوست ندارند، بنابراین به انجام عمل لابیاپلاستی تمایل پیدا می کنند. البته لازم به ذکر است که وجود تا خوردگی و چین و چروک در اطراف واژن کاملا طبیعی است.

لابیاپلاستی و جنبه درمانی آن؟!!

اگر تا اینجا توضیحات، گمان می برید که لایباپلاستی تنها یک جراحی است که برای زیبایی واژن کابرد دارد سخت در اشتباه هستید زیرا لابیاپلاستی جنبه درمانی هم دارد و بسیار در این زمینه به خانم کمک خواهد کرد برای انجام فعالیت هایی که قبل از این عمل انجام دادن آن ها برایشان دشواربوده است.

با افزایش سن و انجام زایمان های متعدد به خصوص زایمان طبیعی تغییر شکل و بزرگ شدن لابیاها کاملا طبیعی است و متقاضیان در واقع برای زیبایی واژن اقدام به جراحی لابیاپلاستی خواهند کرد. اما گاهی بزرگ شدن لابیا بر روی برخی فعالیت های معمول فرد تاثیر می گذارد، به عنوان مثال در زمان فعالیت هایی مانند دوچرخه سواری بزرگ بودن لابیا منجر به بروز درد می شود و یا در زمان برقراری رابطه جنسی بزرگی لابیا بر روی دخول تاثیر گذاشته و منجر به بروز درد می شود. در این شرایط انجام عمل لابیاپلاستی ضروری می شود.

بهترین کاندید برای جراحی لابیاپلاستی!؟

در واقع لابیاپلاستی برای تمامی خانم ها مناسب نیست و افرادی باید این جراحی را انجام دهند که قسمت لابیا مینور آن ها بزرگ شده است و در رابطه جنسی و زیبایی واژن و موارد دیگر تاثیر دارد که ما در این قسمت کانی که کاندید انجام این عمل زیبایی هستند را معرفی خوایهم کرد:

 • مقاربت دردناک
 • عفونت های مزمن مجاری ادرار
 • سوزش
 • مشکلات بهداشتی
 • بروز مشکل در زمان ورزش کردن و اسب سواری و حتی دوچرخه سواری
 • علت دیگر انجام این نوع جراحی زیباسازی و بهبود ظاهر ناحیه واژن است. البته در نظر داشته باشید که جراحی زمانی انجام می شود که بزرگی لابیاها به اندازه ای است که روش های غیر جراحی موثر نخواهند بود.

لابیاپلاستی با کوچک کردن لابیا مینور برای رفع این مشکلات بسیار موثر است.

اقدامات قبل از لایباپلاستی

قبل از جراحی لابیاپلاستی نیاز به مراقبت خاصی نخواهید داشت. لازم است ناحیه لابیا قبل از شروع لابیاپلاستی کاملا تمیز و خشک شده باشد. حدود یک ساعت قبل از شروع  عمل لابیاپلاستی پزشک از بی حسی موضعی بر روی ناحیه لابیا استفاده می کند و پس از بی حس شدن ناحیه بی حسی از روی ناحیه واژن تمیز شده و فرایند  جراحی شروع خواهد شد.

ذکر این نکته لازم است که به دلیل اینکه این جراحی یک جراحی سرپایی به حساب خواهد آمد در نتیجه نیاز به بیهوشی نمی باشد مگر در شرایط خاص که آن هم با صلاح دید دکتر قابل تشخیص و انجام است.

قبل از انجام جراحی لابیاپلاستی پزشک معاینات لازم را انجام می دهد، اگر داروی خاصی مصرف می کنید یا مشکلی در ناحیه واژن خود دارید، لازم است به پزشک خود اطلاع دهید.

نکته دیگر اینکه آب کافی نوشیده باشید، آبرسانی به بدن در زمان انجام این عمل مسئله مهمی است.

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

بعد از انجام عمل لابیاپلاستی نیاز به مراقبت های خاصی نخواهید داشت. پزشک یک پماد موضعی تجویز خواهد کرد که لازم است طبق دستور وی مصرف شود. شاید لازم باشد به مدت یک هفته و تا بهبود التهاب و قرمزی از برقراری رابطه جنسی اجتناب کنید. که بعد از عمل و از بین رفتن جای زخم و التهاب، مجددا مورد معاینه پزشک قرار می گیرد و پزشک در آن زمان تشخیص خواهد داد که می توانید رابطه جنسی انجام دهید و یا نیاز به زمان بیشتری برای برقراری رابطه دارید

فواید جراحی لابیاپلاستی

یکی از مهم ترین فواید لابیاپلاستی بهبود اعتماد به نفس فرد است. بالا رفتن اعتماد به نفس فرد نسبت به ظاهر اندام تناسلی خود باعث افزایش لذت رابطه جنسی نیز می شود که در واقع این مورد را می توان از مهم ترین دلایل و مزیت های انجام جراحی لایباپلاستی را برای خانم ها معرفی کرد. از فواید و مزیت های دیگر جراحی لابیاپلاستی می توان به انجام رابطه جنسی با لذت بالاتر، انجام کارهای روزمره و روتین بدون احساس درد و ناخوشایند و انجام ورزش های مختلف با خیال راحت اشاره کرد.

بهترین جراح لابیاپلاستی در کرمانشاه

سهولت در انجام ورزش های مختلف

انجام حرکات ورزشی بدون احساس درد

بهترین جراح لابیاپلاستی در کرمانشاه
بهترین جراح لابیاپلاستی در کرمانشاه

انجام رابطه جنسی بدون درد و همراه با لذت

عوارض جراحی لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی تا به امروز خوشبختانه عوارض جدی را برای خانم ها به همراه نداشته است به شرطی که زیر نظر یک متخصص زنان و زیبایی با تجربه بالا انجام شود و مراقب های بعد از عمل به صورت منظم و روزانه تا زمان بهبودی کامل ناحیه جراحی انجام شود اما لایباپلاستی به دلیل اینکه یه روش زیبایی است که با جراحی همراه است در نتیجه مانند هر جراحی دیگر عوارض کم خود را به همراه دارد مانند:

 • عفونت: اگر مراقبت های لازم به درستی و منظم انجام نشود.
 • درد تا زمان بهبودی ناحیه جراحی شده
 • اسکار یا جای زخم و امکان خونریزی در ناحیه در صورت عدم رعایت دستورات پزشک بعد از جراحی
 • التهاب تا زمان بهبودی
 • خارش تا زمان بهبودی

کاهش میل جنسی با انجام لابیاپلاستی؟؟!!

آیا این جمله صحت دارد ؟؟ در آخر این مقاله به سوال پر تکرار دیگری در این زمینه پاسخ خواهیم داد که بسیاری و حتی تقریبا تمامی مراجعه کنندگان برای انجام عمل لابیاپلاستی از پزشک خود می پرسند. این سوال است که آیا جراحی لابیا پلاستی بر میل جنسی خانم ها تاثیری خواهد گذاشت؟ و یا آیا میل جنسی خانم ها بعد از انجام جراحی لابیاپلاستی کاهش خواهد یافت؟

در پاسخ به این سوال دکتر سهیلا نانکلی اینگونه بیان کرده اند که خیر، این جراحی و روش زیبایی اگر زیر نظر یک متخصص زیبایی متبحر و با دقت کافی انجام شود هیچگونه عوارض را در بر نداشته و به هیچ عنوان تاثیری بر روی میل جنسی خانم ها ندارد.

معمولا لابیاپلاستی بر روی میل جنسی تاثیری نمی گذارد و از حساسیت ناحیه لابیاها نمی کاهد. به علاوه لابیاپلاستی هیچ تاثیری بر روی ناحیه کلیتوریس نمی گذارد، زیا ناحیه ایی که مورد جراحی قرار خواهد گرفت یعنی لابیا مینور لایه ی خارجی است که به هیچ عنوان با نقطه حساس خانم ها یعنی نقطه جی ارتباط ندارد. اما باید خانم ها این نکته را در نظر بگیرند که تا ۶ هفته بعد از جراحی بافت لابیا حساس و متورم است و ممکن است فرد به لمس این ناحیه حساسیت زیادی نشان دهد اما میزان این حساسیت به مرور زمان کاهش پیدا کرده و از بین خواهد رفت.

رابطه جنسی و عمل لابیاپلاستی

پس از جراحی لابیاپلاستی بین یک تا دو هفته طول می کشد تا فرد بتواند فعالیت های معمول خود را انجام دهد، اما به یاد داشته باشد که تا ۶ هفته پس از انجام عمل لابیاپلاستی نباید رابطه جنسی داشته باشد. رابطه جنسی قبل از این مدت منجر به آسیب دیدن ناحیه لابیا خواهد شد. زیرا این ناحیه زیر تیغ جراحی رفته است و دارای اسکار،بخیه و التهاب است که با برقراری رابطه جنسی ممکن است عوارض ناخوشایندی برای خانم به همراه داشت باشد.

در این مقاله به بررسی بهترین جراح لابیاپلاستی در کرمانشاه و همچنین توضیحات کامل و مفید در رابطه با لابیاپلاستی پرداخته ایم اگر شما همراه عزیز مایل هستید که در رابطه با انواع جراحی لابیاپلاستی اطلاعات بیشتری را کسب کنید و بدانید که کدام روش جراحی برای نوع لایبا های شما موثر تر است میتوانید در این مقاله از دکتر سهیلا نانکلی همراه ما باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
دکتر سهیلا نانکلی

دکتر سهیلا نانکلی

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی (جراح زیبایی زنان)

من؛ دکتر سهیلا نانکلی، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی در استان عزیز کرمانشاه هستم. این جانب، دوره های لیزر و RF زیبایی را در کشورهای مطرحی مانند: کره، ایتالیا و برخی مراکز معتبر در کشور آمریکا، گذرانده ام. رتبه چهلمین دوره برد تخصصی زنان و زایمان ایران، از دانشگاه شهید بهشتی، را کسب کرده ام. برای انجام هر اموری مربوط به طب زنان مانند: زایمان، زیبایی، نازایی، لیزرتراپی، جوانسازی ناحیه تناسلی، درمان خشکی واژن، بی اختیاری ادرار و… در خدمت شما عزیزان هستم.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
آنچه باید درباره جراحی زیبایی پرینورافی بدانید

آنچه باید درباره جراحی زیبایی پرینورافی بدانید

بسیاری از بانوان به دلیل زایمان های طبیعی و افزایش سن دچار ضعف و شلی دیواره واژن می شوند. آسیب یا گشادی واژن در اثر زایمان، یکی از دلایل اصلی عدم رضایت زنان از فعالیت های جنسی محسوب می شود که در پی...

تست پاپ اسمیر

تست پاپ اسمیر

سرطان دهانه رحم نوعی سرطان شایع در خانم ها می باشد. این سرطان امروزه با تشخیص به هنگام قابل درمان می باشد. یکی از آزمایش هایی که برای تشخیص سرطان یا عواملی که منجر به سرطان دهانه رحم خواهند شد...

درمان ناباروری در کرمانشاه

درمان ناباروری در کرمانشاه

ناباروری نتیجه یک بیماری (قطع ، توقف یا اختلال در عملکردهای بدن ، سیستم ها یا اندام ها) دستگاه تولید مثل مرد یا زن است که از بارداری کودک یا توانایی حاملگی تا زایمان جلوگیری می کند. مدت زمان رابطه...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ Comments
Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *