دکتر سهیلا نانکلی / بیماری های زنان / چرا باید به دنبال انتخاب بهترین متخصص زنان باشیم؟!؟

چرا باید به دنبال انتخاب بهترین متخصص زنان باشیم؟!؟

مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

بهترین متخصص زنان

تمامی بانوان در طول زندگی خود دست کم یه بار به متخصص زنان مراجعه کرده اند. این جمله خبری تا دو دهه گذشته جامعیت نداشت، اکثر بانوان به دلایلی نظیر شرم از مراجعه و یا ترس از معاینه به متخصص زنان مراجعه نمی کردند. حال چه اتفاقی در این دو دهه اخیر افتاده که دیگر این امر یک تابو نیست؟ به نظر شما رشد روز افزون مراجعه به متخصصین حوزه زنان به چه علت فزونی گرفته است؟

پاسخ این سوال ساده است. اهمیت به سلامت عمومی و ترس از گرفتار شدن بیماری های خاص .

همانطور که می دانید علم روز دنیای پزشکی همسو با ابتلا به بیماری ها رشد خواهد کرد. اگر احتمال خطر وجود نداشته باشد انسان ها در پی پیشگیری نخواهند بود.

اما این فقط بخشی از ماجراست. امروزه اهمیت به زیبایی نیز خود موجب پیشرفت علوم پزشکی شده است. این زیبایی دیگر تنها در ظاهر قابل روئیت خلاصه نمی شود، بلکه در حال حاضر جراحی های زیبایی ناحیه تناسلی نیز متقتضیان فراوانی دارد.

در راستای این احساس نیاز بخش اعظمی از متخصصین زنان به فراگیری جراحی های زیبایی زنان پرداختند تا از کاروان این قافله عقب نمانند. اما آیا هر متخصص زنانی برای این دست از جراحی قابل اعتماد است؟

در ادامه به بررسی ویژگی های یک متخصص زنان خوب خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید:

اهمیت انتخاب بهترین متخصص زنان

آیا می دانید یک متخصص زنان خوب چه ویژگی هایی دارد؟ آیا متخصص زنان خوب شهر خود را می شناسید؟

در قدم اول بانوان در هر شهری که سکونت دارند باید درباره بهترین متخصصین زنان در شهر خود اطلاعات کافی داشته باشند. مثلا بانویی که در کرمانشاه زندگی می کند باید بداند بهترین متخصص زنان در کرمانشاه کیست. لذا هر بانویی در طول زندگی خود به دلیل احتمال بروز بیماری و یا انجام خدمات زیبایی زنان باید یک متخصص زنان را انتخاب کرده تا در صورت نیاز بتواند به آن مراجعه کند. اما این متخصص باید دارای چه المان هایی باشد؟

در واقع انتخاب یک متخصص زنان خوب قدری دشوار است متخصص زنان باید بتواند در صورت بروز بیماری به موقع تشخیص داده و علاوه بر آن به هنگام تشخیص دهد. چراکه تشخیص بعد از پیشرفت بیماری نوش دارویی است پس از مرگ سهراب، لذا متخصص زنان خوب به درستی معاینه می کند، به موقع تشخیص می دهد و به بهترین شکل درمان می کند.

دکتر سهیلا نانکلی (متخصص زنان و زایمان در کرمانشاه)، با استفاده از نوین ترین تجهیزات روز دنیا به درمان بیماری های زنان می پردازد. ایشان با بهره گیری از دانش و مهارت بالا آماده ی ارائه خدمات درمانی و زیبایی به شما عزیزان می باشند.
برای برقراری ارتباط با ایشان از طریق زیر اقدام نمایید:
شماره تماس: ۰۹۹۰۲۲۶۱۶۰۵
صفحه اینستاگرام دکتر سهیلا نانکلی

در چه مواقعی باید به متخصص زنان مراجعه کرد؟

مراجعه به متخصص زنان همانطور که تا حدودی در سطر های بالا به آن اشاره شد، می تواند دلایل نظیر بیمایری و یا بهرمندی از خدمات زیبایی داشته باشد. البته مراجعه به این پزشکان در همینجا خلاصه نمی شود، بخش اعظم مراجعین به متخصصین زنان را بانوانی تشکیل می دهند که در صدد بارداری هستند و گروهی نیز به علت ناباروری و درمان آن است که به آن ها  مراجه می کنند.

شاید تا به اینجا لزوم انتخاب بهترین متخصص زنان را درک کرده باشید. این ها دلایلی هستند که اغلب بانوان به علت آن ها به پزشک راجعه می کنند.

در ادامه مهمترین دلایل مراجعه به متخصص زنان را بر خواهیم شمرد.

 اقدام به بارداری

دوران بارداری، بانوان را ملزم به مراجعه به متخصص زنان می کند . بانوان می بایست در دوران بارداری به صورت کامل تحت نظر متخصص زنان باشند تا بارداری سالم و ایمنی را پشت سر گذارند. در این بین متخصص زنان و زایمان زمان های مورد نیاز برای انجام آزمایشات و همچنین اصول رعایت رژیم غذایی مناسب برای مادر و فرزند را در اختیار بانوان گذاشته و آن ها را تا پایان دوران بارداری همراهی خواهد کرد.

اقدام به بارداری

اقدام به بارداری

زایمان و بدنیا آوردن نوزاد

هر زنی در طول زندگی خود تمایل به تجربه ی مادر شدن دارد. لذت مادر شدن و مراقبت و محافظت از نوزاد غریزه ای بدیهی در وجود تمام بانوان است. متخصص زنان پشتوانه ای محکم در این راستا می باشد.

متخصص زنان باید با بررسی شرح حال مادر و وضعیت دوران بارداری بهترین روش برای وضع حمل را انتخاب نماید. از جمله روش های مطرح برای وضع حمل عبارتند از:

هرکدام از روش های فوق الذکر به انواع مختلفی تقسیم می شوند. به طور مثال در زایمان سزارین روش های مختلفی از جمله: بی حسی های متفاوت و یا بیهوشی برای خارج کردن نوزاد، مورد استفاده قرار می گیرند.

عفونت های زنان

از علت عمده مراجعه به متخصصین زنان عفونت های زنانه است. بانوان با شروع دوره باروری که بعد از اولین دوره قاعدگی آغاز می شود، مستعد ابتلا به بیماری های عفونی بساری هستند، لذا برای هر بانویی الزامی ست که جهت انجام معاینات ماهیانه، متخصص زنانی خوبی را انتخاب کرده تا در صورت بروز مشکل بتواند به  سرعت اقدام به درمان کند.

بانوان باید توجه داشته باشند در سایه  ویزیت های ماهیانه است که می توانند سلامت عمومی خود را تضمین کنند. توجه به این بیماری می تواند آن ها را از مشکلاتی نظیر سرطان ها و حتی مشکلات جنسی برهاند.

عفونت های شایع در زنان

عفونت های شایع در زنان

جراحی های زیبایی

برخی بانوان به دلایل مختلفی مانند افزایش سن، ژنتیک و یا زایمان با مشکلات ظاهری عدیده در ناحیه تناسلی خود مواجه می شوند. گرچه توجه به این مهم در اسلاف ما نادیده گرفته می شد و تنها دلیل مراجعه به متخصصین زنان و یا ماماها در زمان بارداری خلاصه می شد. اما امروزه انجام این جراحی بسیار، مطلوب نظر بانوان بوده و علاوه بر بالا بردن اعتماد به نفس، سلامتی عمومی آن ها رانیز افزایش می دهد.

بسیاری از این جراحی ها علاوه بر برآورده کردن نیاز زیبایی در اغلب مواقع موجب پیشگیری از بیماری ها و عفونت ها نیز می شوند. از این خدمات می توان:

در این خصوص نیز بانان می توانند، برای مثال با تحقیق درباره بهترین جراح زیبایی زنان در کرمانشاه، برای انجام این نوع جراحی ها اقدام کنند.

درمان ناباروری

حتی پرداختن به این موضوع ناراحت کننده است، اما این مورد نیز نیازمند مراجعه به بهترین متخصص زنان و زایمان است. گروهی از زوجین که آمار آن ها کم نیست، برای مشکلات ناباروری به متخصصین زنان مراجعه می کنند.

این زوجین پس از ارتباط جنسی محافظت نشده علائم بارداری را مشاهده نمی کنند و از این رو در صدد درمان بر می آیند. متخصص زنان نیز با تجویز برخی آزمایشات مراحل درمانی این زوجین را آغاز می کند.

سخن آخر در باب ویژگی یک متخصص زنان خوب

اولین و مهمترین ویژگی بهترین متتخصص زنان اخلاق مداری و داشتن روحیه حمایتی است. بانوانی که به این پزشکان مراجعه می کنند، درباه خصوصی ترین ناحیه بدن خود سوال خواهند داشت، لذا صحبت های صمیمانه و کمک های اصولی می تواند باعث ایجاد فرهنگ سلامت و تقویت آن در کشور شود.

مضاف بر این دانش و تجربه کافی متخصص زنان نیز از دیگر ویژگی های مهم او به شمار می آید . متخصصین زنان باید توانایی کامل در تشخیص بیماری و همچنین درمان مناسب بیماری ها داشته باشند. آن ها باید تلاش کنند با به روز نگاه داشتن دانش خود، بتوانند در تمامی حوزه ها مثل انواع جراحی های زیبایی زنان نیز حرفی برای گفتن داشته باشند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۷ میانگین: ۴]
دکتر سهیلا نانکلی

دکتر سهیلا نانکلی

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی (جراح زیبایی زنان)

من؛ دکتر سهیلا نانکلی، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی در استان عزیز کرمانشاه هستم. این جانب، دوره های لیزر و RF زیبایی را در کشورهای مطرحی مانند: کره، ایتالیا و برخی مراکز معتبر در کشور آمریکا، گذرانده ام. رتبه چهلمین دوره برد تخصصی زنان و زایمان ایران، از دانشگاه شهید بهشتی، را کسب کرده ام. برای انجام هر اموری مربوط به طب زنان مانند: زایمان، زیبایی، نازایی، لیزرتراپی، جوانسازی ناحیه تناسلی، درمان خشکی واژن، بی اختیاری ادرار و… در خدمت شما عزیزان هستم.

مقالات مرتبط
بهترین روش جراحی لابیاپلاستی

بهترین روش جراحی لابیاپلاستی

یکی از جراحی های زیبایی واژن که به منظور زیبایی و جوانسازی ناحیه تناسلی بانوان انجام می گیرد لابیاپلاستی نام دارد. این روش جراحی امروزه بسیار مورد توجه و استقبال قرار گرفته است. در این مقاله قصد...

عوارض بعد از یائسگی

عوارض بعد از یائسگی

یکی از دغده های خانم های میانسال قطع پریود و یا همان یائسگی زودرس است، که ممکن است این سوال پیش آید که، زمانی که خانمی با یائسگی زودرس مواجه شود چه مشکلاتی ممکن است برایش به وجود آید؟ به هر حال...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ Comments
Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *