جراحی زیبایی واژن

مدت زمان مطالعه ۸ دقیقه

جراحی زیبایی واژن

به چه علتی تصمیم به جراحی زیبایی واژن گرفته اید؟ آیا از بزرگی لابیاهای خود ناراضی هستید؟

آیا از تیرگی ناحیه تناسلی خود رنج می برید؟

یکی از محبوب ترین جراحی های دنیا، عمل زیبایی واژن است. اهمیت به ناحیه ی تناسلی و حفظ جوانی و شادابی او از جمله پارامترهای مهم و موثر در تقویت روابط زناشویی و تحکیم خانواده می باشد.

عوامل مختلفی می توانند احساس نیاز به عمل های زیبایی ناحیه تناسلی را در بانوان ایجاد نمایند. اگر شما هم برای برقراری ارتباط با همسر خود دچار مشکل شده اید توصیه می کنیم تا انتهای این مطلب را بخوانید.

چه زمان نیاز به جراحی زیبایی واژن است؟

همانطور که در مقدمه به آن اشاره کردیم؛ عوامل متعددی می تواند زنان را به جراحی زیبایی واژن مشتاق نماید. به عوامل زیر دقت کنید:

– تیرگی ناحیه تناسلی

– افتادگی و شل شدگی عضلات واژن ناشی از وراثت یا زایمان طبیعی

– بزرگ بودن لابیاها و کاهش میل جنسی

– تغییرات ناشی از یائسگی

– کم بودن میل جنسی و امتناع از برقراری رابطه ی احساسی

– پایین بودن اعتماد به نفس و دوری از رابطه ی جنسی با همسر

– عدم ارگاسم هنگام نزدیکی و…

تمام مواردی که ملاحظه کردید از جمله عوامل موثری هستند که می توانند بانوان را به فکر عمل زیبایی واژن فرو ببرند.

اگر حس می کنید نیاز به عمل زیبایی واژن دارید، در اسرع وقت به متخصص زنان و زایمان در کرمانشاه مراجعه کنید تا وضعیت شما مورد ارزیابی های دقیق پزشکی قرار بگیرد و بهترین راه برای رسیدن به انتظاراتتان از سوی پزشک متخصص، انتخاب شود.

هدف از جراحی زیبایی واژن

بانوان می توانند با عمل زیبایی واژن به نیازهای خود پاسخ دهند. طبق آمار به دست آمده نتایج حاصل از انواع عمل های زیبایی واژن، مزایای زیادی را شامل حال افراد متقاضی کرده اند.

از جمله اهداف عمل های زیبایی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– رفع عیوب ظاهری ناحیه تناسلی

– افزایش اعتماد به نفس فرد

– تقویت روابط احساسی بین زوجین

– افزایش لذت جنسی حین نزدیکی

– رفع عوارض ناشی زایمان طبیعی

– جوانسازی ناحیه تناسلی

– ایجاد روحیه ی مناسب در فرد متقاضی

همانطور که می بینید؛ هدف از عمل زیبایی واژن متنوع است. آن چیزی که در این مبحث مهم است؛ نتایج حاصل از این اعمال جراحی می باشد.

اگر مشتاق انجام جراحی زیبایی واژن هستید باید با معایب و مزایای آن آشنا باشید. در ادامه به بررسی مزایا و معایب احتمالی عمل های زیبایی واژن می پردازیم.

جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن

فواید جراحی زیبایی واژن

اگر فرد متقاضی برای جراحی زیبایی واژن، درست انتخاب شده باشد و عمل زیبایی به بهترین نحو ممکن توسط پزشک حاذق و مجرب صورت پذیرد؛ شاهد نتایج ایده آل و قابل قبولی از این عمل زیبایی واژن خواهیم بود.

همانطور که در قسمت اهداف عمل های زیبایی واژن بیان شد؛ فرد می تواند با انجام این عمل (متناسب با نیازش) نتایج رضایت بخشی را کسب نماید. به طور مثال:

– رفع عیوب ظاهری ناحیه تناسلی و به دنبال آن افزایش اعتماد به نفس فرد

– خروج فرد از انزوای روحی و تقویت روابط احساسی او با شریک احساسی اش

– درمان عوارض موجود (مانند: شل شدگی عضلات واژن، عفونت و…)

– کمک به جوانسازی پوست ناحیه تناسلی

– برطرف کردن عوارض ناشی از یائسگی و…

از جمله مزایای ناشی از عمل های زیبایی ناحیه تناسلی زنان می باشند.

مزایای لیزر واژینال

مزایای لیزر واژینال

معایب جراحی زیبایی واژن

با توجه به حساسیت بافت ناحیه تناسلی و تاثیر آن در روابط احساسی و بقای نسل، هرگونه اعمال تغییرات در این ناحیه باید با دقت و مهارت بالا انجام شود وگرنه عوارض نامطلوبی شامل حال بیمار می شود.

هر نوع عمل جراحی اعم از اعمال زیبایی یا درمانی، ریسک فاکتورهای مخصوص به خود را دارد. این نکته در مورد عمل زیبایی واژن نیز صدق می کند. موارد زیر می تواند عواقب نامطلوبی را به همراه داشته باشند:

– انتخاب نامناسب بیمار برای جراحی زیبایی واژن

– عدم مهارت و تجربه ی کافی پزشک

– انجام جراحی در محل نامناسب مثل؛ مطب بدون تجهیزات و…

– استفاده از مواد نامرغوب و بی کیفیت

– استفاده از تجهیزات فرسوده و مضر

– نابلدی پزشک در بکارگیری لیزر در حین جراحی

– افراط در عمل های زیبایی ناحیه تناسلی

– نداشتن انتظار واقعی و معقول از عمل زیبایی واژن و…

هرکدام از عوامل ذکر شده می توانند عوارض نامطلوبی را به ارمغان بیاورند. حتی در برخی موارد شدت عوارض به گونه ای می باشد که ممکن است راه حلی برای جبران خسارات ناشی از آن وجود نداشته باشد!!!

معایب لیزر واژینال

معایب لیزر واژینال

نقش لیزر در جراحی زیبایی واژن

خوشبختانه با پیشرفت و ترقی روزافزون علم و تکنولوژی، روش های جدیدی برای پاسخگویی به نیازهای درمانی و زیبایی انسان پدید آمده اند.

امروزه متخصصان زیادی از لیزر در جراحی های درمانی یا زیبایی، بهره می گیرند. بکارگیری لیزر در عمل جراحی، روند آن را سرعت بخشیده و همچنین نتایج حاصل از عمل مربوطه را تقویت می نماید. در ادامه به معرفی چند عمل جراحی زیبایی واژن با کمک لیزر، اشاره می کنیم:

طبق آمار به دست آمده؛ استفاده از لیزر در طب زنان، نتایج ایده آلی را به ارمغان آورده و رضایت بسیاری از بیماران را در بر داشته است.

از جمله فواید استفاده از لیزر در عمل های زیبایی واژن عبارتند از:

– کاهش زمان جراحی

– تقویت نتایج حاصل از عمل جراحی

– کاهش عوارض ناشی از عمل جراحی به روش کلاسیک و سنتی

– کاهش دوره نقاهت

– تسریع روند بهبودی بیمار بعد از عمل جراحی

– کاهش اسکارهای ناشی از عمل جراحی و…

دکتر سهیلا نانکلی (متخصص زنان و زایمان در کرمانشاه)، با استفاده از نوین ترین تجهیزات روز دنیا به درمان بیماری های زنان می پردازد. ایشان با بهره گیری از دانش و مهارت بالا آماده ی ارائه خدمات درمانی و زیبایی به شما عزیزان می باشند.
برای برقراری ارتباط با ایشان از طریق زیر اقدام نمایید:
شماره تماس: ۰۹۹۰۲۲۶۱۶۰۵
صفحه اینستاگرام دکتر سهیلا نانکلی

تاثیر لیزر واژینال در عمل های زیبایی زنان

لیزر مونالیزا تاچ با قدرت و کارایی بالایی که دارد می تواند تاثیرات حائز اهمیتی را در عمل های زیبای یا درمانی ناحیه تناسلی به ارمغان بیاورد.

توانایی این لیزر باعث:

– جوانسازی ناحیه تناسلی

– درمان بی اختیاری ادرار

– درمان عفونت ناحیه تناسلی

– درمان گشادی دهانه واژن

– برش دادن لابیاها هنگام عمل لابیاپلاستی

– درمان خشکی واژن

– تامین رطوبت ناحیه تناسلی در افراد یائسه

– درمان مقاربت دردناک و…

انواع جراحی زیبایی واژن

بسته به نیازهای افراد، تکنیک های مختلفی در زمینه ی جراحی زیبایی واژن پدید آمده اند. با استفاده از روشهای ابداع شده، نیازهای افراد از عمل زیبایی واژن پاسخ داده می شود. انواع مهم جراحی زیبایی ناحیه تناسلی به شرح زیر می باشند:

– عمل لابیاپلاستی

– واژینوپلاستی

– پرینورافی

– پرینوپلاستی

– جراحی کلاهک کلیتوریس

علاوه بر موارد فوق الذکر، یک سری تکنیک های نیمه تهاجمی نیز در جوانسازی و رفع عیوب درمانی ناحیه تناسلی، مورد استفاده قرار می گیرند. این روش ها عبارتند از:

– تزریق فیلر یا چربی به ناحیه تناسلی

– درمان آتروفی واژن

– RF واژینال

– PRP واژن

– کربوکسی تراپی واژن

– مزوتراپی ناحیه تناسلی

– تنگ کردن ناحیه تناسلی با نخ و…

ماندگاری جراحی زیبایی واژن

با توجه به روش مورد استفاده، مدت زمان ماندگاری متفاوت است. ولی در اکثر جراحی های زیبایی واژن، نتایج به صورت ماندگار و مادام العمر می باشند.

البته به خاطر داشته باشید حفظ نتایج حاصل از عمل زیبایی واژن به طرز مراقبت و نگهداری فرد بعد از عم جراحی، نیز بستگی دارد.

سن مناسب برای جراحی زیبایی واژن

متخصص زنان با بررسی وضع حال بیمار بهترین راه برای رسیدن به انتظارات وی را انتخاب می نماید. به طور معمول با مساعد بودن شرایط، جراحی زیبایی واژن از سنین ۱۸ سال به بالا بلامانع است.

شاید از خود بپرسید؛ آیا دختران باکره و مجرد هم می تواند جراحی زیبایی واژن انجام دهند؟!؟

در پاسخ به این سوال باید گفت؛ برخی از عمل های زیبایی ناحیه تناسلی، مانند: لابیاپلاستی و تزریق ژل یا چربی به ناحیه تناسلی و این قبیل از عمل های زیبایی که تداخلی با بکارت دختران مجرد ندارند، بلامانع و قابل انجام هستند.

افرادی که نباید جراحی زیبایی واژن انجام دهند، چه کسانی هستند؟!

معمولا اعمال تغییرات در ناحیه تناسلی در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی شود. برای بررسی بقیه ی موارد لازم است معاینات دقیق توسط متخصص زنان صورت پذیرد.

چکیده کلام

با خواندن مطالب بیان شده در این مقاله می توانید به بررسی همه جانبه ی جراحی زیبایی واژن بپردازید. اطلاع از مزایا و معایب جراحی زیبایی واژن می تواند فرد متقاضی را در تصمیم گیری بهتر و موثر تر یاری کند.

با توجه به عوارض احتمالی جراحی زیبایی واژن؛ توصیه می کنیم قبل از هرگونه اقدام به بهترین متخصص زنان در کرمانشاه مراجعه کنید. زیرا همانطور که در مطاب فوق بیان شد؛ تخصص و تبحر پزشک می تواند مانند سدی محکم در مقابل ابتلا به عوارض ناگوار، قرار بگیرد.

دکتر سهیلا نانکلی

دکتر سهیلا نانکلی

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی (جراح زیبایی زنان)

من؛ دکتر سهیلا نانکلی، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی در استان عزیز کرمانشاه هستم. این جانب، دوره های لیزر و RF زیبایی را در کشورهای مطرحی مانند: کره، ایتالیا و برخی مراکز معتبر در کشور آمریکا، گذرانده ام. رتبه چهلمین دوره برد تخصصی زنان و زایمان ایران، از دانشگاه شهید بهشتی، را کسب کرده ام. برای انجام هر اموری مربوط به طب زنان مانند: زایمان، زیبایی، نازایی، لیزرتراپی، جوانسازی ناحیه تناسلی، درمان خشکی واژن، بی اختیاری ادرار و… در خدمت شما عزیزان هستم.

مقالات مرتبط
تاثیر لیزر بلیچینگ واژن در تقویت روابط جنسی

تاثیر لیزر بلیچینگ واژن در تقویت روابط جنسی

تیره شدن ناحیه تناسلی و قهوه ای شدن ممکن است به دلایل مختلفی در خانم ها ایجاد شود. با استفاده از لیزرهای روشن کننده در سال های اخیر، می توان بلیچینگ را در ناحیه تناسلی تیره و قهوه ای انجام داد....

جراحی زیبایی کلیتوریس یا هودکتومی

جراحی زیبایی کلیتوریس یا هودکتومی

شکل کلیتوریس و بافت گوشتی اضافه ی اطراف آن موجب نارضایتی زنان از ظاهر اندام تناسلی خود می شود. از این رو جراحی زیبایی کلیتوریس می تواند به بالا بردن اعتماد به نفس خانم ها کمک شایانی کند. کلیتوریس...

تاثیر کربوکسی تراپی واژن و نتایج ماندگار آن

تاثیر کربوکسی تراپی واژن و نتایج ماندگار آن

یکی از دغدغه های زنان روشن سازی و جوانسازی ناحیه تناسلی می باشد. برای این منظور روش های مختلفی وجود دارد یکی از این روش ها استفاده از کربوکسی تراپی واژن می باشد. در این روش با اعمال و تزریق گاز کربن...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ Comments
Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.