دکتر سهیلا نانکلی / جوانسازی واژن / راه های ساده برای رسیدن به جوانی و شادابی

راه های ساده برای رسیدن به جوانی و شادابی

مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

جوانسازی واژن

شاید تا همین چند وقت اخیر هرکه نام جوانسازی واژن را می شنید تعجب می کرد! چه کسی فکرش را می کرد که می توان با تکنیک های جوانسازی پوست عیوب ظاهری ناحیه تناسلی بانوان را برطرف کرد و زیبایی و جوانی را به آن بازگرداند؟!

روحیه ی زنان بسیار حساس است و هر تلنگری می تواند اعتماد به نفس آن ها را کاهش دهد. اگر بانوان از روح و جسم خود احساس رضایت نداشته باشند، به مراتب جمع گریز و منزوی می شوند.

  • ناحیه تناسلی یکی از مهم ترین نقاط حساس در بدن بانوان می باشد. زیبایی و جوانی این ناحیه تاثیرات غیرقابل انکاری در روابط زناشویی و تقویت بنیان خانواده دارد.
  • به همین علت محققان و دانشمندان کوشش خود را در زمینه ی طب زنان و زیبایی به عرصه ی عمل رسانده و روش های مختلفی را برای جوابگویی به نیاز درمانی و زیبایی زنان ابداع کرده اند.

در ادامه ی این مطلب قصد داریم روش های مختلفی که در عرصه ی جوانسازی واژن مطرح هستند را به اطلاع شما عزیزان برسانیم و مزایا و معایب آن را شرح دهیم. همراه ما باشید.

عکس جوانسازی واژن

عکس جوانسازی واژن

اهمیت جوانسازی ناحیه تناسلی

در قدم اول باید با هدف و اهمیت جوانسازی واژن آشنا و از تاثیرات شگفت انگیز آن در تحکیم روابط احساسی میان زوجین و افزایش اعتماد به نفس در زنان، با خبر شد.

مطمئنا اگر یک بانویی از اعتماد به نفس مناسب برخوردار باشد می تواند روابط احساسی خود با همسرش را به سمت ایده آل پیش ببرد. خیلی از زنان از طلاق عاطفی بعد از ازدواج و یا حتی زایمان بیم دارند و این ترس در تمام مراحل زندگی با آن ها است.

شاید در قدیم راه حل مناسبی برای غلبه بر این ترس وجود نداشت. ولی در حال حاضر روش های بسیار متنوع و متناسب با نیاز هر فرد، ابداع شده اند تا دیگر احساس ترس یا عدم اعتماد به نفس مخل آرامش و آسایش بانوان محترم نباشد.

روش های جوانسازی واژن

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم؛ روش های مختلفی برای رفع علائم پیری و عیوب ظاهری ناحیه تناسلی وجود دارند. در این قسمت قصد بررسی روش های مطرح در این زمینه را داریم:

  • جوانسازی واژن با مواد طبیعی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در برای هر اقدام زیبایی یا درمانی ابتدا به فکر راهکار های سنتی و طبیعی می گردید. اما سوال ما از شما این است؛ تا به حال با روش های سنتی و کلاسیک به نتیجه ی دلخواه خود دست یافته اید؟!

پاسخ به این سوال نیاز به تامل در جوانب مختلفی دارد. شاید روش های سنتی و کرم های موضعی بتوانند عیوب و عوارض جزئی را تحت پوشش قرار دهند و برطرف سازند، ولی مسأله این است که آیا این روش ها قدرت مقابله و درمان عوارض شدید تر را هم دارند؟

از نتایج حاصل از روش های سنتی و طبیعی هم که بگذریم باید به خاطر داشته باشید؛ پوست ناحیه تناسلی از حساسیت فوق العاده زیادی برخوردار است و هرگونه تغییر و دستکاری در این ناحیه می تواند به ضرر فرد تمام شود و نتایج معکوس و نامطلوبی را به همراه داشته باشد!!!

لیزر واژینال چیست

لیزر واژینال چیست

  • روش های نوین جوانسازی واژن

به منظور سهولت در معرفی روش های مختلف و متنوع در عرصه جوانسازی واژن لازم است هرکدام را به صورت تفکیک شده و مجزا شرح داد. به همین دلیل در ادامه به معرفی روش های شایع و پرکاربرد پرداخته ایم:

روش های غیرتهاجمی

از جمله روش های غیر جراحی که می توانند به جوانسازی و رفع عیوب ظاهری ناحیه تناسلی بانوان کمک کنند، عبارتند از:

هرکدام از روش های مذکور به نوبه ی خود و متناسب با نیاز مراجعه کننده، نتایج ایده آل و رضایت بخشی را به همراه دارند. نتیجه ی حاصل از این روش ها بسته به شدت عیوب ظاهری و میزان عوارض موجود متفاوت است.

گاها برای کسب نتایج ماندگار و رضایت بخش لازم است روش های فوق الذکر در طی جلسات مختلفی تکرار شوند. تعداد جلسات مورد نیاز بعد از انجام معاینات حضوری و صلاحدید جراح زیبایی زنان تعیین خواهد شد.

روش های نیمه تهاجمی

در برخی از افراد روش های غیر تهاجمی تاثیر آنچنانی در رفع عیوب و عوارض موجود در ناحیه تناسلی، ندارند. در این موارد لازم است روش های دیگر اولویت قرار بگیرند. به مثال های زیر توجه کنید:

این روش جوانساز برای درمان آتروفی و چروک واژن گزینه ی بسیار مناسبی است. ایمنی بالای این روش به دلیل استفاده از بافت های چربی بدن خود متقاضی، توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است.

  • تزریق ژل به واژن

فیلرهای پر کننده می توانند حجم مناسبی در ناحیه تناسلی ایجاد کنند و از این طریق چین و چروک های این ناحیه را برطرف سازند.

یکی از روش های فوق العاده موثر در رفع تیرگی ناحیه تناسلی و کشاله ی ران، تزریق گاز دی اکسید کربن به این نواحی است.

همزمانی این روش جوانساز با لیزر واژینال می تواند نتایج شگفت انگیر و ایده آلی را به ارمغان بیاورد.

جراحی های زیبایی واژن

شدت برخی از عوارض ناحیه تناسلی به قدری است که استفاده از روش های ساده و یا نیمه تهاجمی، تاثیری در درمان آن ها نخواهند داشت.

به طور مثال فردی را در نظر بگیرید که دارای لابیاهای بزرگ، چین خورده و نامتقارن می باشد. گزینه ی مناسب برای کوچک کردن لابیاها و درمان نامتقارن بودن آن ها، عمل لابیاپلاستی می باشد. عمل های زیبایی شایعی که در طب زیبایی زنان مطرح می باشند به شرح زیر هستند:

تنگ کردن واژن با نخ

تنگ کردن واژن با نخ

آش نخورده و دهن سوخته

شاید تا به اینجای امر با مزایای روش های مختلف جوانساز ناحیه تناسلی تا حدود زیادی آشنا شده باشید. نکته کلیدی در این مبحث؛ انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان در کرمانشاه است.

به خاطر داشته باشید روش هایی که در بالا به معرفی آن پرداخته ایم؛ اگر از طریق صحیح و مناسب مورد استفاده قرار نگیرند نه تنها تاثیری در جوانسازی واژن ندارند بلکه بر شدت عوارض و عیوب موجود نیز، می افزایند. پس بی گدار به آب نزنید و سلامت خود را به خطر نیاندازید.

هزینه جوانسازی واژن

پزشک با انجام بررسی ها و معاینات دقیق می تواند بهترین روش برای رفع عیوب و عوارض ناحیه تناسلی فرد مراجعه کننده را انتخاب نماید.

با مشخص شدن روش مناسب برای جوانسازی واژن (متناسب با وضعیت مراجعه کننده و نیاز او) و تعداد جلسات مورد نیاز برای کسب نتیجه ی معقول و رضایت بخش، هزینه ها به طور دقیق برآورد شده و به اطلاع متقاضی رسانده می شود.

نتیجه کلام

شگفتی های حاصل از جوانسازی واژن نه تنها زندگی زناشویی فرد را تحت تاثیر مثبت قرار می دهد بلکه نقش بسیار مهم و غیر قابل انکاری در افزایش اطمینان و اعتماد به نفس بانوان دارند.

روش های مختلفی متناسب با وضعیت مراجعین و نیاز آن ها مورد استفاده قرار می گیرند. خیلی از روش های مطرح در عرصه جوانسازی واژن؛ نو ظهور و جدید هستند که این امر باعث شده است که نتایج حاصل از این روش ها متأثر از مهارت و تجربه ی پزشک متخصص باشند.

بنابراین در انتخاب متخصص زنان، کاملا دقیق و هوشیار عمل کنید تا بتوانید از عوارض نامطلوب جلوگیری کرده و سلامت خود را تضمین کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
دکتر سهیلا نانکلی

دکتر سهیلا نانکلی

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی (جراح زیبایی زنان)

من؛ دکتر سهیلا نانکلی، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی در استان عزیز کرمانشاه هستم. این جانب، دوره های لیزر و RF زیبایی را در کشورهای مطرحی مانند: کره، ایتالیا و برخی مراکز معتبر در کشور آمریکا، گذرانده ام. رتبه چهلمین دوره برد تخصصی زنان و زایمان ایران، از دانشگاه شهید بهشتی، را کسب کرده ام. برای انجام هر اموری مربوط به طب زنان مانند: زایمان، زیبایی، نازایی، لیزرتراپی، جوانسازی ناحیه تناسلی، درمان خشکی واژن، بی اختیاری ادرار و… در خدمت شما عزیزان هستم.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
بهترین روش جراحی لابیاپلاستی

بهترین روش جراحی لابیاپلاستی

یکی از جراحی های زیبایی واژن که به منظور زیبایی و جوانسازی ناحیه تناسلی بانوان انجام می گیرد لابیاپلاستی نام دارد. این روش جراحی امروزه بسیار مورد توجه و استقبال قرار گرفته است. در این مقاله قصد...

مزایا و معایب تزریق چربی به واژن را بدانید

مزایا و معایب تزریق چربی به واژن را بدانید

از جمله اقدامات زیبایی و درمانی که با هدف دستیابی به مجموعه ای از نتایج و آثار مثبت در ناحیه تناسلی انجام می پذیرد، تزریق چربی به واژن است. این تکنیک نوین می تواند به کاهش معضلات و مشکلات ایجاد شده...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ Comments
Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *