دکتر سهیلا نانکلی / جراحی زیبایی واژن / جبران زیبایی و جوانی شما با لیزر واژینال

جبران زیبایی و جوانی شما با لیزر واژینال

مدت زمان مطالعه ۸ دقیقه

لیزر واژینال

لیزر واژینال در چه زمینه هایی کاربرد دارد؟

آیا نتایج حاصل از لیزر واژینال، ماندگار است؟

چه افرادی می توانند از لیزر واژینال استفاده کنند؟

لیزر واژینال تحولات شگرفی را در عرصه ی طب زنان پدید آورده است. مخاطبان زیادی در سرتاسر دنیا، مشتاق به استفاده از لیزر در درمان بیماری ها یا حتی زیبایی ناحیه ی تناسلی خود می باشند.

شما چه اطلاعاتی در مورد این شگفتی ها دارید؟ چه جراحی هایی به واسطه ی لیزر انجام می شوند؟

به نظر شما آیا استفاده از لیزر در جراحی های زیبایی زنان، نتایج ایده آل و قابل قبولی را ایجاد می نماید؟!؟ مدت زمان ماندگاری این نتایج چقدر است؟؟

مزایای لیزر واژینال

مزایای لیزر واژینال

هدف از لیزر واژینال

استفاده از لیزر واژینال در زمینه های مختلف زیبایی و درمانی، مطرح و شایع شده است. به طور مثال:

از جمله مواردی هستند که می توانند بواسطه ی لیزرهای مخصوص واژینال، صورت پذیرند.

به خاطر داشته باشید استفاده از لیزر در طب زنان، تکنیکی نوین است و نیازمند تبحر جراح زیبایی زنان و تسلط آن به لیزر مورد استفاده می باشد. هرگونه سهل انگاری در استفاده از این روش نوین می تواند بیمار را متوجه عوارض نامطلوبی سازد!!!

در ادامه به بررسی موارد مهمی که می توان با استفاده از لیزر انجام داد، می پردازیم.

عمل لابیاپلاستی با لیزر

بزرگی و افتادگی لابیاها و عوارض ناشی از آن، یکی از دغدغه های مهم بانوان می باشد. این عامل باعث خجالت بسیاری از زنان برای برقراری رابطه ی جنسی با شریک احساسی خود می شود. بنابراین فرد رفته رفته انزوا می گزیند و در روابط خود دچار اشکال می شود.

حتی در برخی موارد، این عارضه می تواند باعث کاهش لذت جنسی و تحت تاثیر قرار گرفتن روابط زناشویی شود. اما نگران نباشید!!! لابیاپلاستی با لیزر می تواند عیوب ظاهری لابیاهای ناحیه ی تناسلی زنان را برطرف سازد.

  • در لابیاپلاستی با لیزر، پوست اضافه ی لابیاها به واسطه ی اشعه ی تابانده شده از سوی لیزر، برش داده می شود.
  • مدت زمان انجام این عمل جراحی کوتاه است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد، بلکه به واسطه ی اعمال بی حسی موضعی در محل مورد نظر، قابل انجام می باشد.
  • همچنین دوره ی نقاهت کوتاه تری نسبت به عمل های جراحی دیگر دارد و بیمار می تواند ظرف مدت کوتاه تری بهبود حاصل کند و به روند طبیعی زندگی خود بازگردد.
دکتر سهیلا نانکلی (جراح زیبایی زنان در کرمانشاه)، با استفاده از نوین ترین تجهیزات روز دنیا به درمان بیماری های زنان می پردازد. ایشان با بهره گیری از دانش و مهارت بالا آماده ی ارائه خدمات درمانی و زیبایی به شما عزیزان می باشند.
برای برقراری ارتباط با ایشان از طریق زیر اقدام نمایید:
شماره تماس: ۰۹۹۰۲۲۶۱۶۰۵
صفحه اینستاگرام دکتر سهیلا نانکلی

درمان گشادی دهانه واژن با لیزر

سن و زایمان طبیعی دو عامل مهم و تاثیر گذار در کاهش حالت الاستیکی مهبل بانوان می باشند. در شل شدگی واژن، ما شاهد کاهش خاصیت ارتجاعی دهانه ی مهبل خواهیم بود. اما این بدان معنی نیست که ناحیه ی تناسلی تمام توانایی انبساط و بازگشت به حال قبل خود را از دست داده باشد!!!

افزایش سن تهدید مهمی برای انسان می باشد و آن را با موانع مختلف درمانی و حتی زیبایی مواجه می سازد.  به همین دلیل زنان با افزایش سن و حتی تجربه ی زایمان طبیعی دچار گشادی مختصری در دهانه ی واژن خود می شوند.

این عارضه ممکن است روابط زناشویی فرد را تحت تاثیر قرار دهد و آن را مختل سازد. به دنبال این امر فرد دیگر از برقراری رابطه ی جنسی با شریک احساسی خود، لذت نمی برد و به مرور منزوی می شود.

اگر شدت شل شدگی و گشادی دهانه واژن مختصر باشد، می توان با استفاده از لیزر این عوارض را درمان نمود. انجام این روش درمانی، به واسطه ی بی حسی های موضعی و به صورت سرپایی، صورت می پذیرد.

بیمار در حین استفاده از لیزر، احساس درد و ناراحتی ندارد و بلافاصله بعد از اتمام کار می تواند به امور روزمره ی خود رسیدگی نماید.

سفید کردن ناحیه تناسلی و کشاله ران با لیزر

فرض کنید شما هم دچار تیرگی در ناحیه تناسلی و کشاله های ران خود هستید. مطمئنا بخاطر این تیرگی خجالت زده هستید و از برقراری رابطه ی جنسی با همسرتان امتناع می کنید!!!

  • ولی جای نگرانی نیست!!! شما می توانید با بهره گیری از لیزر این تیرگی را تا حد امکان جبران کنید و اعتماد به نفس خود را بالا ببرید.
  • به خاطر داشته باشید اگر شدت تیرگی ناحیه تناسلی زیاد باشد، راهکارهای مکملی مانند کربوکسی تراپی می توانند؛ نتایج حاصل از سفید کردن واژن با لیزر را، تقویت نموده و رضایت بیمار را به ارمغان بیاورد.

مدت زمان لیزر بلیچینگ واژن، کوتاه و حدودا ۱۰ دقیقه می باشد. برای کسب نتایج قابل قبول نیاز است تا سفید کردن واژن با لیزر در جلسات متعددی تکرار شود. (تعداد جلسات مورد نیاز، طبق نظر جراح زیبایی زنان بعد از انجام بررسی های لازم، تعیین و به اطلاع بیمار رسانده می شود.)

مزایای جراحی زیبایی واژن با لیزر

همانطور که در مباحث فوق به آن اشاره شد، استفاده از لیزر در جراحی های زیبایی، نیازی به اعمال بیهوشی عمومی ندارد.

همچنین مدت زمان جراحی با لیزر، کوتاه تر از سایر اعمال جراحی با تیغ و یا لوازم جراحی دیگر، می باشد. از سایر مزایای لیزرتراپی در طب زنان می توان به کاهش دوره نقاهت و تسریع روند بهبود بیمار بعد از عمل جراحی اشاره نمود.

همچنین استفاده از لیزر می تواند به صورت یک روش مکمل در کنار اعمال جراحی دیگر مورد استفاده قرار بگیرد. به طور مثال: در مبحث سفید کردن ناحیه تناسلی یا کشاله ی ران می توان از لیزر در کنار سایر روش های زیبایی مطرح مثل: کربوکسی تراپی و … استفاده کرد.

معایب لیزر واژینال

طرز استفاده از لیزر بسیار مهم است. بکار گرفتن هر روش نوینی نیاز به تخصص و تبحر پزشک دارد. هرچه تسلط پزشک متخصص در بکار گیری لیزر بیشتر باشد، به طبع نتایج حاصل از عمل جراحی ایده آل تر و رضایت بخش تر می باشد.

به خاطر داشته باشید عدم تجربه ی کافی در استفاده از لیزر نه تنها باعث درمان عارضه ی موجود نمی شود بلکه ممکن است بر شدت آن نیز بیافزاید!!!

  • به طور مثال سفید کردن واژن با لیزر را مد نظر قرار دهید. اگر پزشک از لیزرهای نامناسب با دوز نامتعارف استفاده نماید، نه تنها تیرگی ناحیه ی تناسلی فرد برطرف نمی شود بلکه ممکن است بیمار دچار سوختگی های جدی و حتی غیر قابل جبران شود!!!

بنابراین توصیه ی ما به شما عزیزان این است که برای هرگونه اقدام زیبایی یا درمانی به دنبال بهترین جراح زیبایی زنان در کرمانشاه باشید. زیرا در این صورت است که می توانید با اطمینان خاطر بیشتری به نیازهای خود پاسخ دهید و از ابتلا به عارضه های نامطلوب در امان بمانید.

معایب لیزر واژینال

معایب لیزر واژینال

مراقبت های بعد از لیزر واژینال

برای کسب نتایج دلخواه و رضایت بخش از عمل های درمانی یا زیبایی، تنها تخصص و تبحر پزشک مطرح نمی باشد!!! بلکه در این زمینه رعایت مراقبت های بهداشتی و فردی توسط خود بیمار نیز نقش مهمی دارد.

به گونه ای که خود بیمار با رعایت مراقبت های بعد از لیزر واژینال می تواند نتایج حاصل از این عمل جراحی را تقویت ببخشد و از آن لذت ببرد.

بالعکس هرگونه سهل انگاری در رعایت این نکات مراقبتی و بهداشتی، عوارض نامطلوب و حتی در مواقعی غیر قابل جبران را متوجه بیمار می نماید!!!

بر حسب نوع جراحی انجام شده، مراقبت های بعد از عمل با لیزر، متفاوت می باشند. شما عزیزان می توانید در طی جلسات معاینه و مشاوره تمام اطلاعات مورد نیاز برای رعایت هرچه بهتر مراقبت های بعد از لیزر واژینال را از پزشک خود کسب نمایید.

چکیده مطلب

لیزر واژینال جایگاه ویژه ای در طب زنان دارد. این تکنیک نوین ابعاد زیبایی و همچنین درمانی را تحت پوشش قرار می دهد. در بسیاری از جراحی های زیبایی زنان می توان از لیزر بهره گرفت.

عمل های مختلفی از جمله: لابیاپلاستی، تنگ کردن واژن، سفید کردن و… را می توان به واسطه ی لیزرهای مخصوص واژینال انجام داد. استفاده از لیزر در عمل های جراحی درمانی یا زیبایی، نتایج قابل قبول و ایده آلی را به دنبال دارد.

به گونه ای که در دنیای مدرن امروز افراد زیادی به دنبال استفاده و بهره مندی از لیزر واژینال و مزایای ناشی از آن می باشند. به خاطر داشته باشد استفاده از لیزر نیازمند مهارت و تخصص بالایی می باشد. بنابراین در انتخاب پزشک خود نهایت دقت را مد نظر قرار دهید تا دچار عارضه ی نامطلوبی نشوید.

دکتر سهیلا نانکلی

دکتر سهیلا نانکلی

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی (جراح زیبایی زنان)

من؛ دکتر سهیلا نانکلی، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی در استان عزیز کرمانشاه هستم. این جانب، دوره های لیزر و RF زیبایی را در کشورهای مطرحی مانند: کره، ایتالیا و برخی مراکز معتبر در کشور آمریکا، گذرانده ام. رتبه چهلمین دوره برد تخصصی زنان و زایمان ایران، از دانشگاه شهید بهشتی، را کسب کرده ام. برای انجام هر اموری مربوط به طب زنان مانند: زایمان، زیبایی، نازایی، لیزرتراپی، جوانسازی ناحیه تناسلی، درمان خشکی واژن، بی اختیاری ادرار و… در خدمت شما عزیزان هستم.

مقالات مرتبط
تاثیر لیزر بلیچینگ واژن در تقویت روابط جنسی

تاثیر لیزر بلیچینگ واژن در تقویت روابط جنسی

تیره شدن ناحیه تناسلی و قهوه ای شدن ممکن است به دلایل مختلفی در خانم ها ایجاد شود. با استفاده از لیزرهای روشن کننده در سال های اخیر، می توان بلیچینگ را در ناحیه تناسلی تیره و قهوه ای انجام داد....

جراحی زیبایی کلیتوریس یا هودکتومی

جراحی زیبایی کلیتوریس یا هودکتومی

شکل کلیتوریس و بافت گوشتی اضافه ی اطراف آن موجب نارضایتی زنان از ظاهر اندام تناسلی خود می شود. از این رو جراحی زیبایی کلیتوریس می تواند به بالا بردن اعتماد به نفس خانم ها کمک شایانی کند. کلیتوریس...

تاثیر کربوکسی تراپی واژن و نتایج ماندگار آن

تاثیر کربوکسی تراپی واژن و نتایج ماندگار آن

یکی از دغدغه های زنان روشن سازی و جوانسازی ناحیه تناسلی می باشد. برای این منظور روش های مختلفی وجود دارد یکی از این روش ها استفاده از کربوکسی تراپی واژن می باشد. در این روش با اعمال و تزریق گاز کربن...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ Comments
Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.