دکتر سهیلا نانکلی / بیماری های زنان / سهل انگاری در انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان قاتل جانتان….

سهل انگاری در انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان قاتل جانتان….

مدت زمان مطالعه ۹ دقیقه

زمانی که بانوان پا به سن می گذارند بیش از پیش نگران زیبایی و جوانی اندام خود هستند. در این میان جوانی ناحیه تناسلی به نوبه خود یکی از مهمترین دغدغه های آن ها خواهد شد. این نکته نیز قابل توجه است که محبوبیت جراحی های زیبایی زنان موجب شده بانوانی با سن نه چندان بالا نیز خواستار این جراحی ها باشند.

اما مسئله مهم بعد از احساس نیاز به جراحی های زیبایی زنان، انتخاب بهترین جراح است. از این رو بانوان با پیگیری های بی وقفه در پی بهترین جراح زیبایی زنان خواهند بود. آیا می دانید ویژگی های یک جراح زیبایی زنان چیست؟ آیا از عوارض مراجعه به جراحان بی تجربه آگاهی دارید؟

ما در این مقاله ضمن بررسی المان های یک جراح زیبایی زنان خوب به بررسی عوارض احتمالی از مراجعه به جراحان بی تجربه نیز خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

بهترین جراح زیبایی زنان در کرمانشاه

یکی از روش های پرطرفدار و تاثیرگذار در دستیابی به اندام دلخواه برای تمامی بانوان و با تاثیرات بلند مدت، بهره گیری از جراحی های زیبایی زنان می باشد. به کمک این جراحی ها می توان بخش های مختلفی از بدن را که به دلایل مختلف از فرم اصلی خود خارج شده و یا به طور طبیعی با اصول زیبا شناختی فاصله دارد، اصلاح نموده و از این طریق به اندام دلخواه خود دست یافت. اما یکی از اصلی ترین مولفه ها در این خصوص، مراجعه به بهترین جراح زیبایی زنان است تا از این طریق بتوان کیفیت نتایج نهایی حاصله از این عمل های زیبایی را تضمین و در عین حال سلامتی فرد نیز حفظ گردد. همچنین به دلیل این که جراحی زیبایی زنان از اهمیت و حساسیت های ویژه ای برخوردار است اعتماد به هر جراحی امکان پذیر نیست. زنان آگاه این روز ها می دانند که باید این جراحی ها را به بهترین جراح زیبایی زنان بسپارند. خب مساله ای که در این بین مطرح می شود این است که بهترین جراح زیبایی زنان در کرمانشاه کیست؟ بهترین جراح زیبایی زنان در کرمانشاه چه ویژگی هایی دارد؟ در ادامه به بررسی ابعاد متفاوت این شیوه خواهیم پرداخت.

بهترین دکتر برای جراحی زیبایی زنان کیست

بهترین جراح زیبایی زنان چه خدماتی ارائه می کند؟

همانظور که می دانید جراحی های زیبایی زنان انواع مختلف و متعددی دارد که هر کدام از آن ها بر بخشی از بدن و نیز به منظور حصول هدفی خاص انجام می شود. بهترین جراح زیبایی زنان در کرمانشاه تلاش می کند تمامی انواع جراحی های زیبایی زنان را انجام دهد تا طیف وسیعی از زنان بتوانند مشکلات خود را نزد وی برطرف کنند. مهم ترین این دسته از جراحی ها یعنی انواع جراحی های زیبای زنان موارد زیر هستند:

جوانسازی واژن با لیزر

جوانسازی واژن با لیزر یکی از روش های جوانسازی و زیباسازی ناحیه تناسلی می باشد. در این شیوه به کمک پرتو لیزر، بافت واژن سفت شده و کلاژن سازی افزایش می یابد. از جمله مزایای این شیوه شامل موارد ذیل می باشد:

 • بدون درد و خونریزی
 • بدون دوره نقاهت
 • بدون نیاز به مصرف داروهای خاص از جمله آنتی بیوتیک پس از انجام عمل
 • مقرون به صرفه بودن هزینه در مقایسه با سایر روش ها

همچنین کاربردهای این شیوه شامل رفع گشادی واژن درمان آتروفی یا خشکی واژن، درمان بی اختیاری ادرار، درمان مقاربت دردناک، درمان عفونت واژن و همچنین رفع تیرگی این اندام بدن می باشد.

جراحی لابیاپلاستی

این جراحی در ناحیه لابیا ها و با هدف کاهش سایز و بهبود فرم کلی لابیا ها انجام می گردد. لابیا ها به پره های گوشتی اطراف دهانه بیرون واژن گفته می شود. این پره ها در اثر عوامل مختلف می توانند دچار افتادگی و شل شدگی شوند. در نتیجه در طی این جراحی شکل کلی آن بهبود پیدا می کند.

دلایل متفاوتی برای انجام این جراحی می تواند وجود داشته باشد از جمله:

 • کوچک کردن لابیاها
 • نیاز به تحریک پذیری بیشتر در ناحیه کلیتوریس
 • کاهش احساس درد در حین رابطه جنسی
 • ایجاد تقارن میان لبه های بیرونی لابیاها

در این جراحی از تکنیک های متفاوتی استفاده می شود از جمله:

تکنیک Trim:

در این شیوه برش های عمودی و کوچکی به کمک لیزر یا چاقو توسط پزشک متخصص در امتداد لابیاها ایجاد شده و پس از برداشتن بافت اضافی، این ناحیه بخیه زده می شود.

تکنیک Wedge:

در این شیوه پوست اضافه لابیا ها برداشته شده و عموما برای خانم هایی که دارای لابیاهای نامتقارن هستند، کاربرد دارد.

جراحی واژینوپلاستی

در طی جراحی واژینوپلاستی با استفاده از انواع نخ های بخیه استاندارد می توانند دیواره های داخلی دهانه واژن را به یکدیگر نزدیک کرده و ثابت نگه دارند تا حالت گشادی آن از بین برود. افرادی که درگیر عفونت های مکرر واژن، گشادی واژن و یا ناهنجاری در ناحیه تناسلی خود هستند، به عنوان اصلی ترین کاندیدای انجام این جراحی شناخته می گردند.

جراحی پرینورافی

جراحی پرینورافی بهترین گزینه و جراحی برای کسانی است که در ناحیه پرینه شان دچار پارگی شده اند. زنانی که زایمان انجام داده اند احتمال اینکه در جریان زایمان پرینه شان دچار پارگی شده باشند بسیار است. بنابراین در پرینورافی بخش های میان مقعد و دهانه واژن ( پرینه) را با استفاده از لیزر ها می توانند بهبود بخشند. برآمدگی ها و نیز پارگی های این ناحیه در روند پرینورافی ترمیم می شود.

سفید کردن واژن

اغلب مراجعین به مطب جراحان زیبای زنان را بانوانی تشکیل می دهند که با شکایت از تیره شدن پوست واژن به مطب متخصصین زنان مراجعه می کنند.

تزریقات به واژن

یکی از راه هایی که می توان در ایجاد جوانسازی واژن از آن بهره مند شد، تزریق ژل و چربی به واژن است. این راه نیز می تواند نتیجه ایده آلی را در جهت جوانسازی واژن به ارمغان آورد.

ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان

زنان ساکن کرمانشاه در هنگام انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان در کرمانشاه ضروری است که به ویژگی های زیر توجه کنند. این معیارها باعث می شود که آن ها در انتخاب شان اشتباه نکنند و روند جراحی به دست بهترین جراحان انجام شود.  

ویژگی های بهترین جراح زیبای زنان در کرمانشاه:

 • برخورداری از دانش آکادمیک و تخصصی در زمینه انواع جراحی های زیبایی زنان
 • برخورداری از مهارت و تجربه در زمینه انواع جراحی زیبایی زنان
 • مهارت در بکار گیری انواع تکنیک های جراحی در روند جراحی های زیبایی زنان
 • راهنمایی و مشاوره های متعهدانه به مراجعین به منظور اتخاذ بهترین تصمیم از سوی مراجعینی که با مشکلاتی مختلف روبرو هستند.
 • مسئولیت پذیری و تعهد کاری در قبال تمامی مشکلات احتمالی که بعد از جراحی زیبایی زنان ایجاد می شود.

تجربه جراح

از مهمترین المان هایی که برای بهترین شدن یک جراح زیبایی زنان لازم و ضروری است، میزان تجربه از انجام جراحی های زیبایی زنان خواهد بود. جراحانی که آمار بالایی در جراحی های زیبایی دارند به میزان قابل توجهی در انجام این دست از جراحی مهارت داشته و تجربیات زیادی را کسب کرده اند.

استفاده از تجهیزات روزآمد

جراحانی که پا به پای پیشرفت های علوم پزشکی، دانش خود را به روز نگه می دارند به طور قطع می توانند ضمن ارائه خدمات متنوع، جراحی های زیبایی را با روش های نوین و به روز انجام دهند. همانطور که می دانید پیشرفت علوم پزشکی به منظور استفاده از روش هایی است که هم از نظر عوارض در رتبه حداقلی باشند و هم به لحاظ نتیجه دهی در رتبه بالا قرار گیرند. از این رو همراهی با پیشرفت های روز دنیا این امکان را به جراحان می دهد تا بتوانند جراحی هایی با عوارض کمتر و نتیجه دهی مطلوب را ارائه دهند.

جراحی-لابیاپلاستی
جراحی-لابیاپلاستی

تعهد جراح به نتیجه جراحی

بسیاری از بانوان پس از جراحی های زیبایی واژن از نتیجه جراحی رضایت نداشته و در پی جراحی های ترمیمی بر می آیند. از این رو وجود روحیه تعهد و مسئولیت پذیری جراح می تواند موجب اطمینان خاطر مراجعین از نتیجه جراحی شود. جراحان باید در صورت بروز هر گونه عوارض احتمالی بعد از جراحی و یا نتیجه دهی نامطلوب خود را پاسخگو به بیمار بدانند.

دکتر سهیلا نانکلی (جراح زیبایی زنان در کرمانشاه)
دکتر سهیلا نانکلی (جراح زیبایی زنان در کرمانشاه)

هزینه جراحی زیبایی زنان

همانطور که متقاضیان این جراحی ها رو به افزایش هستند، نوسانات هزینه های آن نیز موجب صرف نظر بانوان از انجام آنها می شود. این جراحی ها به دلیل تنوع بالا و انجام آن توسط جراحان با تخصص های گوناگون دارای هزینه های متفاوتی خواهد بود. البته این نکته نیز قابل تامل است که هزینه جراحی های زیبایی در شهر های مختلف نیز می تواند دارای نوسانات زیادی باشد. برای مثال هزینه عمل زیبایی واژن در کرمانشاه با هزینه این جراحی در تهران متفاوت است.

جراحی های زیبایی زنان مختلف و متنوع اند. در نتیجه هر کدام از آن ها هزینه های مخصوص به خود را دارند. علاوه بر نوع جراحی زیبایی زنان، میزان دانش و تجربه جراح زیبایی زنان نیز در تعیین هزینه های مربوط به جراحی تاثیرگذار هستند. به عنوان مثال هزینه لابیاپلاستی در کرمانشاه براساس نیاز فرد و همچنین سایر مولفه ها، متغیر می باشد.

بنابراین نمی توان هزینه های انواع جراحی زیبایی زنان را به طور ثابت اعلام کرد. زیرا که در افراد مختلف بسته به شرایطی که دارند متغیر است. در نتیجه توصیه می شود که با مراجعه به یک جراح زیبایی زنان خوب در کرمانشاه بعد از اینکه بررسی های نهایی در بخش های واژینال شما انجام شد از پزشک بخواهید که هزینه های نهایی را به طور حدودی برآورد کند.

نکته پایانی

مراجعان می توانند با در نظر گرفتن نوع جراحی و همچنین المان هایی که در بالا بیان شد بهترین جراح زیبایی واژن را انتخاب کرده و با مراجعه به او بار دیگر جوانی اندام خود را تجربه کنند.

در آخر این نکته را یادآور خواهیم شد که جراحی های زیبایی زنان در ناحیه واژن زنان انجام می شود و واژن به دلیل اهمیت حیاتی که در رابطه جنسی زنان و زندگی زناشویی زنان دارد باید روند جراحی در این بخش به دست بهترین جراحان و متخصصین امر سپرده شود. توصیه می کنیم که در هنگام انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان نهایت دقت را داشته باشید تا بدون نگرانی و استرس جراحی و دوره نقاهت بعد از آن سپری شود.

دکتر سهیلا نانکلی

دکتر سهیلا نانکلی

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی (جراح زیبایی زنان)

من؛ دکتر سهیلا نانکلی، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی در استان عزیز کرمانشاه هستم. این جانب، دوره های لیزر و RF زیبایی را در کشورهای مطرحی مانند: کره، ایتالیا و برخی مراکز معتبر در کشور آمریکا، گذرانده ام. رتبه چهلمین دوره برد تخصصی زنان و زایمان ایران، از دانشگاه شهید بهشتی، را کسب کرده ام. برای انجام هر اموری مربوط به طب زنان مانند: زایمان، زیبایی، نازایی، لیزرتراپی، جوانسازی ناحیه تناسلی، درمان خشکی واژن، بی اختیاری ادرار و… در خدمت شما عزیزان هستم.

مقالات مرتبط
آیا لابیاپلاستی عوارض دارد؟

آیا لابیاپلاستی عوارض دارد؟

امروزه جراحی لابیاپلاستی یکی از رایج ترین عمل های زیبایی در بین خانم ها است، که امروزه خواهان زیادی پیدا کرده است. شاید شما یکی از افرادی باشید که می خواهید این عمل را انجام دهید، اما هنوز نگران...

علت به وجود آمدن کیست آندومتریوز

علت به وجود آمدن کیست آندومتریوز

کیست آندومتریوز یک عارضه ی رایج و اغلب دردناک در خانم هاست، که بافتی شبیه به بافت پوشش داخلی رحم (آندومتر) در خارج از رحم شما رشد می کند. آندومتریوز معمولاً تخمدان ها، لوله های فالوپ و لگن شما را...

تفاوت کیست سینه و سرطان سینه چیست؟

تفاوت کیست سینه و سرطان سینه چیست؟

کیست سینه در زنان پر از مایع درون سینه ای هست، که معمولا غیر سرطانی (خوش خیم) می باشند و با سرطان سینه فرق دارند. ممکن است شما یک یا چندین کیست در یک یا هر دو سینه داشته باشید. کیست سینه در زنان در...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ Comments
Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *